Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /www/doc/www.asdscr.cz/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Jak začít ?

Pro jednotlivce

Praktická střelba je jednou z nejtěžších střeleckých disciplín proto, že vyžaduje naprosté a okamžité přizpůsobení se měnícím se okolnostem. Není zde čas na detailní promýšlení té či oné právě probíhající činnosti, střelec se musí naučit využívat svých dovedností a schopností jako reflexu tehdy, je-li to právě třeba.Předpokládejme, že máte zbrojní průkaz, zbraň a velkou chuť si vyzkoušet IPSC.

Není nic jednoduššího, než si vyhledat v kalendáři náborovou soutěž IPSC - závody Level I . Chcete se zúčastňovat se nejvyšších soutěží IPSC? Prakticky to znamená kontaktovat klub ASDS ČR ve Vašem okolí buďto písemně, telefonicky, e-mailem, anebo nás navštivte na některém závodě, kde Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy.


Pro spolky

Chcete-li, aby se i Váš spolek stal členem ASDS ČR, pak nám zašlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete ZDE. Postup pro přijetí a členství upravují stanovy ASDS ČR.


Členové ASDS ČR

Asociace sportovní dynamické střelby České republiky, z.s. je svazem, který sdružuje jednotlivé spolky. Seznam členů ASDS ČR a kontakty na předsedy spolků naleznete ZDE.

DILIGENTIA - VIS - CELERITAS